چرا باید به طور منظم به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

چرا باید به طور منظم به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

نوشته شده توسط حامد مینایی در 1398-10-29 14:04:01

tyutututu tyu tyut ut yu

این موضوع را بارها و بارها شنیده اید که حتما هر 3 ماه یکبار و یا کمتر به یک کلینیک دندان پزشکی برای چک کردن دندان های خود مراجعه نمایید که در واقع میتوان گفت که پیشگیری بهتر از درمان است اما در دنیای امروز مراجعه مرتب به دندانپزشکی با هزینه های سنگینی که دارد باعث شده است بسیاری از افراد دچار چالش شوند و یا کلا چک کردن دندان های خود را کنار بگذارند که شما میتوانید با تهیه فاتح کارت از تخفیف دندانپزشکی تا 50 درصد بهره مند شوید و هزینه های خود را مقدار قابل توجه ای کاهش دهید اما ممکن است سوال دیگری در ذهن شما باشد که چرا تا دندان های من سالم است برای چکاپ به دندانپزشکی مراجعه کنم؟ که ما در ادامه این مقاله خدمات دندانپزشکی پاسخ سوال شما را خواهیم داد پس با ما همراه باشید.


چرا باید به طور منظم به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

بررسی سرطان دهان

یکی از مهمترین کارهایی است که دندانپزشک شما در هر معاینه انجام می دهد. دندانپزشکان برای یافتن علائم سرطان دهان هرگونه بر آمدگی بر روی سر و یا گردن شما را بررسی میکنند و سپس هرگونه لکه ی قرمز یا سفید موجود در دهان را بررسی می کنند. 

بهداشت 

بهداشت دهان و دندان که معمولاً همه از آن غافل می شوند ! اما با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی پزشک شما توصیه و راهکارهایی برای بهداشت دهان و دندان به شما میکند که  با رعایت کردن توصیه ها شما از بسیاری بیماری ها در دهان خود پیشگیری میکنید که معمولا  به شما درمورد مراقبت صحیح از دهان و دندان در خانه می باشد که شامل تمیز کردن حرفه ای دندانهای خود با از بین بردن پلاک و تارتار است که هر دو باعث پوسیدگی دندان و بیماری لثه می شوند.


تخفیف

مشاوره در مورد سفید کردن دندان

سفید کردن دندانها طی سالهای اخیر محبوبیت زیادی یافته است اما مطالب و راهنمایی های گوناگون میتواند شما را سردرگم کند. دندانپزشک شما بهترین کسی است که در مورد سفید کردن دندان میتواند اطلاعات  دقیقی با توجه به جنس دندان و یا عوامل دیگر به شما منقل کند. پس برای راهنمایی و سفید کردن دندان به صورت حرفه ای میتوانید به لیست کلینیک های دندانپزشکی حامی گام مراجعه کنید.

جلوگیری از آسیب های احتمالی

شما در جلوی آینه ممکن است دندان های خود را سالم و بدون هیچگونه عیب ونقصی ببنید اما هنگامی که به یک دندانپزشک مراجعه می کنید تازه به این نتیجه می رسید که در زیر لثه های شما اتفاقات زیادی می افتد  بدون اینکه حتی متوجه شوید. دندانپزشکان نه تنها مشکلات را حل می کنند بلکه می توانند از بروز آنها جلوگیری کنند. مشکلات بالقوه آنها می تواند شامل بروز بیماری لثه و پوسیدگی دندان می باشد. وقتی صحبت از سلامت دهان و دندان شما می شود مهم است که شما پیشگام باشید و مرتباً به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا قبل از بروز مشکل ، زودتر بتوانند هر مشکلی را پیدا کنند.


بهداشت دهان ودندان

دندانپزشکان می توانند کمک و مشاوره خاصی را برای نیازهای شما ارائه دهند

غالباً وقتی مردم مشکلی دارند ، به اینترنت روی می آورند ، مکانی که پر از اطلاعات بسیار خوب و درستی است و در مقابل  اطلاعات نادرستی نیز به همراه دارد. از طرف دیگر ، یک دندانپزشک مجبور است سالها آموزش ببیند تا در این حرفه واجد شرایط باشد پس راهنمایی هایی که به شما می کند میتواند قابل قبول باشد. واقعاً کسی مناسب تر از دندانپزشک شما نیست که بتواند در حفظ سلامت دهان و دندان هایتان به  شما کمک کند.


آخرین مطالب

اپلیکیشن موبایل

زندگی برات اسون تره با اپلیکیشن حامی گام

دانلود نسخه اندروید
نسخه 1.7
تمامی حقوق این سایت متعلق به حامی گام می باشد | طراحی و کدنویسی توسط حامی گام وب