پاسخ به سوالات رایج درباره تزریق بوتاکس

پاسخ به سوالات رایج درباره تزریق بوتاکس

نوشته شده توسط حامد مینایی در 1398-10-22 15:39:52

tyutututu tyu tyut ut yu

بوتاکس چیست ؟

به عبارت ساده ، بوتاكس داروئی است كه به منظور صاف كردن و از بین بردن چین چروک ها در اطراف چشم و خطوط اخم و سایر خطوط روی پیشانی به عضلات تزریق می شود و حاوی  پروتئین بسیار تمیز بوتولین توکسین است که در این مقاله تخفیف پوست به برخی از سوالات رایج درباره بوتاکس پاسخ خواهیم داد.به شما پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات کامل  درباره این عمل زیبایی مقاله بوتاکس چیست را مطالعه نمایید. 


پاسخ به سولات رایج درباره بوتاکس

1-بوتاکس یک نوروتوکسین است که با سوزن تزریق می شود

بوتاكس یک نوروتوكسین تزریقی آرایشی است كه یك سم بوتولینیم است ، و در باکتری های Clostridium botulinum یافت می شود. که برای شل کردن عضلات - بطور معمول در پیشانی ، بین ابرو و اطراف چشم ، استفاده می شود. 

2-بوتاکس بی خطر است ، اگر به درستی تزریق شود!

ممکن است وقتی سوزن به سمت صورت شما بیاید کمی دلهره آور و ترسناک باشد  ، اما مطمئن باشید ، مورد تایید سازمان بهداشت جهانی می باشد. بوتاکس اولین بار در سال 1989 توسط FDA برای معالجه بلفارواسپاسم پلک انجام شد و اکنون می تواند بسیاری از بیماری ها مانند هایپر هییدروز و یا درمان میگرن را درمان کند. و همچنین در سال 2002 برای اهداف آرایشی و زیبایی نیز مورد استفاده قرار گرفت که تا کنون میلیون ها نفر بوتاکس را با خیال راحت و موثر انجام داده اند. اما باید توجه داشته باشید که حتما بوتاکس را زیر نظر یک متخصص انجام دهید و برای مشاهده کلینیک های معتبر پوست میتوانید به لیست مراکز حامی گام مراجعه نمایید همچنین شما متوانید برای استفاده از تخفیف بوتاکس کارت تخفیف خدمات درمانی فاتح را تهیه نمایید.


تخفیف بوتاکس

3-بهترین نوع بوتاکس در ایران چیست؟

دیسپورت تنها بوتاکس خوب و استاندارد در ایران است، که هم تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را دارد(FDA approved) و هم تاییدیه وزارت بهداشت ایران را دارد، این بوتاکس، ساخت کشور انگلستان است.دیسپورت، فقط و فقط توسط وزارت بهداشت وارد می شود و راه ورود غیر قانونی و قاچاق ندارد.لذا توصیه می شود از پزشک خود بخواهید که ویال بوتاکسی که برای شما تزریق می کند را به شما نشان دهد تا مطمئن شوید که از بوتاکس استاندارد، استفاده شده است.


به شما پیشنهاد میشود مقاله مربوط به دیسپورت چیست و چه تفاوتی با بوتاکس دارد را مطالعه نمایید.

4- مدت زمان تاثیر گذاری بوتاکس چقدر است؟ و چه تاثیری بر عضلات صورت دارد؟

 بوتاکس سه تا پنج روز طول می کشد تا شروع به اثر گذاری کند و حدودا دوهفته طول میکشد تا کامل اثر خود را نشان دهد. بوتاکس بر نحوه حرکت عضلات صورت شما تأثیر می گذارد بعضی اوقات تزریق بوتاکس در یک منطقه می تواند ناحیه دیگری را تحت تأثیر قرار دهد .

5- چه کسانی میتوانند از بوتاکس استفاده کنند ؟

از بین تمام جراحی های پلاستیک ، بوتاکس در بین همه افراد بسیار محبوب است و  یکی از رایج ترین روش هایی است که حتی مردان نیز برای از بین بردن چین و چروک های خود از آن استفاده می کنند.

7- چند وقت یکبار برای ترمیم باید به کلینیک مراجعه کنیم؟

از آنجا که بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده میشود اما باید بدانید که  به مرور زمان از بین می رود و متوجه خواهید شد که چین و چروک شما دوباره ظاهر می شود. با افزایش سن ، پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و کلاژن تجزیه می شود ، بنابراین انقباض مداوم ماهیچه ها و پوست باعث ایجاد چین و چروک های دائمی تر (چین و چروک) می شوند. پس شما باید تقریبا هر 3 ماه یکبار برای ترمیم به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.

7- سوالی که بیشتر افراد هنگام مراجعه به کلینک از پزشک خود می پرسند چند واحد بوتاکس نیاز دارم؟

شاید از نظر شما این یک سوال ساده باشد اما باید گفت که هیچ جواب مناسبی برای این سوال وجود ندارد و بسته به هر شخص و مراجعه کننده مایل به استفاده از بوتاکس در چند بخش صورت خود می باشد متفاوت است.


کارت تخفیف بوتاکس


آخرین مطالب

اپلیکیشن موبایل

زندگی برات اسون تره با اپلیکیشن حامی گام

دانلود نسخه اندروید
نسخه 1.7
تمامی حقوق این سایت متعلق به حامی گام می باشد | طراحی و کدنویسی توسط حامی گام وب